Nákup a prodej paramotorů značky Nirvana a křídel pro motorové létání

Mac Para T-Ride

T-Ride je mimořádný kluzák speciálně navržen pro těžké motorové tříkolky.

T-Ride vyniká mimořádně snadným, krátkým startem a přistáním, lehkou ovladatelností podtrženou sportovním charakterem. RFE – systém na pláštích náběžné hrany společně s kombinací mylarových a strunových výztuh na profilech přispívají  k vysokému výkonu, rychlosti a mimořádné stabilitě kluzáku. Výsledná nízká spotřeba paliva je pak třešničkou na dortu.

Vrchlík má 58 komor a jeho eliptický tvar má rozloženou štíhlost 5,2. T-Ride byl intenzivně testován v několika velikostech. Nejlepších výsledků testovaných parametrů jako je cestovní rychlost, výkon a spotřeba paliva u rozdílně výkonných tříkolek bylo dosaženo s plochou 39 m2. Konstrukce diagonálních segmentů a systém lemovek, přenášející síly ze šňůr do vrchlíku, dávají kluzáku stabilitu a pomáhají k docílení čistého profilu. Vrchlík je vysoce odolný vůči zborcení, přičemž si však zachovává sportovní ovládání ve všech polohách nastavení úhlu náběhu.  Speciálně navržené profily poskytují mimořádnou klouzavost a stabilitu. Hladký tvar náběžné hrany vrchlíku je udržován pomocí kombinace mylarových výztuh a plastových strun. Další zvýšení výkonu přináší malé mezi-žebra na odtokové hraně. Speciální brzdový systém klapky na odtokové hraně části ve středu vrchlíku přispívá, při symetrické aplikaci brzd, k dosažení extrémně nízké minimální rychlosti potřebné pro start a přistání. Během letu zvyšuje tento systém stoupavost. Pro minimální opadání s mimořádným výkonem a nízkou spotřebou paliva se trimy nastavují do polohy „zataženo“. Otevřená poloha trimů zmenšuje úhel náběhu a zvyšuje cestovní rychlost. Řízení je lehké díky přídavné kladce  a neunavuje tak během dlouhých letů. Tah v řízení se zvyšuje postupně a poskytuje pilotovi dobrou zpětnou vazbu.

T-Ride je nabízen ve dvou verzích.
Klasická verze je vybavena 5 bodovými volnými konci s trimy. Použití trimů na A-popruzích mění úhel náběhu a tvar profilu a zrychluje kluzák. Použití trimů na D-popruzích změní úhel náběhu a profilu v řadách C a D. Dělené A popruhy umožňují snadné provedení velkých uší.
Druhá verze je vybavena speciálním železo-duralovou vahadlovou konstrukcí. Tato je následně zavěšena na nosnou konstrukci tříkolky. Úhel náběhu kluzáku se nastavuje pomocí pák z tříkolky. Viz foto T-Ride spreader bar.

Kluzák T-Ride je třída sama pro sebe. Použití vysoce-kvalitních materiálů a neustálé kontroly kvality během výrobního procesu spolu s důslednou vývojovou prací produkuje vysoce kvalitní výrobky.

CHCETE PADÁKOVÝ KLUZÁK MAC PARA T-RIDE?

Neváhejte nás kontaktovat a zeptat se na cokoliv, co Vás zajímá.