Nákup a prodej paramotorů značky Nirvana a křídel pro motorové létání

Mac Para Lucky 4

Lucky 4 byl navržen na impozantní letové vlastnosti, které příjemně překvapily nejen čerstvé, ale i více létající a zkušené piloty. Lucky 4 je třída sama pro sebe, nazvaná „Relax & Sport“, vzhledem k letové stabilitě, vyváženému sportovnímu handlingu a mimořádné klouzavosti. Jeho snadné ovládání a bezpečnost při zachování sportovního charakteru kluzáku je fenomenální.

Zapomeň na myšlenku, že budeš muset za rok kupovat nový výkonnější kluzák. Nově navržený design Lucky 4 ztělesňuje konstrukce posledních MACPARA kluzáků střední výkonnostní kategorie. Přidaná hodnota se však nabízí v neuvěřitelné bezpečnosti a stabilitě, díky čemuž je létání opravdová zábava. Pilotu to umožňuje létat často a bez obav z pocitu, zda bude jeho let díky, špatně zvolenému kluzáku, ještě bezpečný. Spojení letové stability a výkonu - to je z Lucky 4 - oblíbená volba pro piloty létající o víkendech, tzv. na pohodu. Mimořádný výkon a sportovní handling a přitom je Lucky 4 certifikován v EN-A kategorii!

Lucky 4 má jednoduché ovládání, jak na zemi, tak i ve vzduchu. Na startu se budeš cítit jako profík a to díky výjimečným vlastnostem tohoto křídla. Bez potíží se ladně nafoukne a je připraven ke startu. Nad hlavou pak nemá tendenci předbíhat, klapat, nebo se klonit na stranu. Dlouhý rozsah řízení nabízí jednoduchá přistání. Bezpečnost Lucky 4 nejvíce ocení piloti, kteří hledají kluzák odolný proti kolapsům. S tímto kluzákem můžeš v klidu pozorovat krajinu, namísto obav o další neočekávanou reakci vrchlíku. Při létání s Lucky 4 brzy zjistíš jak snadno je schopen vykonat vše, co po něm požaduješ, a nikoliv, že jej musíš „přemlouvat“.

 

CHCETE PADÁKOVÝ KLUZÁK MAC PARA LUCKY 4?

Neváhejte nás kontaktovat a zeptat se na cokoliv, co Vás zajímá.