Nákup a prodej paramotorů značky Nirvana a křídel pro motorové létání

Mac Para Blaze

Motorový kluzák Blaze poskytuje výjimečnou rychlost a stabilitu díky plně autostabilním (reflexním) profilům. Je určen pro pokročilé piloty, kteří hledají snadno ovladatelný motorový kluzák s velkým rozsahem rychlostí. Blaze je nejen nejrychlejší kluzák v naši aktuální nabídce motorových kluzáků, ale nabízí vynikající manévrovatelnost a snadné starty.

Nově navržené profily umožňují pohodové létání díky vysoké stabilitě a odolnosti vůči turbulenci. Stabilita vrchlíku je mimořádná v celém rozsahu rychlostí, přičemž ovládání - úhly klonění a poloměry zatáček jsou bez námahy snadno proveditelné. Vrchlík je v zatáčení agilní a pružně reaguje na povely pilota. Při zatažených trimech potěší mimořádně snadné ovládání a lehký tah v řízení, přičemž při dalším přitažení tah v řízení postupně narůstá a nabízí tak bezpečnostní rezervu.

MAC PARA kluzáky jsou pověstné díky jednoduchým startům. Blaze tuto pověst opět dokonale potvrzuje. I při vyšších zatíženích vrchlíku a bezvětří nabízí veškerý komfort pro bezpečné a snadné starty a přistání.

Blaze je standardně vybaven volnými konci s řídícími poutky s magnety a speciálními poutky pro řízení v reflexním režimu. Tato poutka jsou ideálně umístěna na volných koncích a vykazují obdobný tah v řízení, jako hlavní řidičky. Blaze to je radost z létání.

CHCETE PADÁKOVÝ KLUZÁK MAC PARA BLAZE?

Neváhejte nás kontaktovat a zeptat se na cokoliv, co Vás zajímá.