Nákup a prodej paramotorů značky Nirvana a křídel pro motorové létání

Nová křídla MAC PARA

charger_tCharger

Výkonné motorové létání

Charger je motorový kluzák střední sportovní kategorie s autostabilním profilem. Kluzák, který ti bude nápomocen ve zdokonalování pilotních dovedností. Charger kombinuje rychlost a obratnost a uspokojuje tak požadavky více náročných pilotů. Charger je křídlo, se kterým si užiješ zábavu při motorovém létání.

lucky_tLucky 4

Pohoda s mimořádným výkonem

Nový Lucky 4 je ve své třídě výjimečný pro své jedinečné sportovní letové vlastnosti. Na zemi exceluje Lucky 4 snadným startem a skvělou stabilitou. Ve vzduchu vysokou klouzavostí. Budeš se cítit uvolněně a přitom si užívat výkony kluzáků střední třídy. Opravdu střední třídy? Ano a opět navíc s certifikací EN A!

trend_tTrend 5

Užijte si jeho výkon

Hledáš křídlo, které Ti dodá jistotu v jakýkoliv letový den?   Všechny kluzáky řady Trend přispěly velkou měrou ke skutečnosti, že je naše paraglidingové létání jednodušší a zábavnější.  Výrazně navýšený výkon Trendu 5, jeho precizní ovladatelnost a bezpečnost zaručeně osloví mnoho pilotů, při hledání dokonalého XC kluzáku. Nebudeš první ani poslední, komu Trend 5 vykouzlí úsměv na tváři.

velvet_tVelvet

Playfulness and excitement

Velvet je speciální motorový kluzák, navržený pro široké spektrum motorových pilotů, od středně pokročilých až po zkušené piloty, vyhledávajících pohodové létání.

chronos_tChronos

Passionate performance

Chronos je stroj, který umožňuje cestování v čase. Chronos je moderní mimořádně obratný kluzák s lehkým a sportovním ovládáním. Vysoký výkon, stabilita a základní rychlost jsou vyšperkovány nízkou spotřebou paliva. Chronos je skvělý motorový kluzák a nabízí relaxaci a zábavu.

mac-jet_tMacJet

Speed and Stability REFLEX Style

MacJet je speciální motorový kluzák s reflexním (auto-stabilním) profilem, navržený pro pokročilé piloty, kteří hledají křídlo s velkým rozsahem rychlostí.

blaze_tBlaze

Velký rozsah rychlostí

Nový motorový kluzák Blaze poskytuje výjimečnou rychlost a stabilitu díky plně autostabilním (reflexním) profilům. Je určen pro pokročilé motorové piloty, kteří hledají snadno ovladatelný motorový kluzák s velkým rozsahem rychlostí. Blaze je nejen nejrychlejší kluzák v aktuální nabídce motorových kluzáků, ale nabízí vynikající manévrovatelnost a snadné starty.

pasha4-ppg_tPaša 5 Trike

VIP salónek pro dva

Paša 5 Trike je mimořádný tandemový kluzák pro každodenní pracovní nasazení.Jeho skvělé letové vlastnosti ocení piloti létající dvoumístné motorové tříkolky. Díky velice snadnému startu a skvělým vlastnostem při přistání je kluzák velmi vhodný pro komerční využití. Jeho výborný výkon kombinovaný s lehkým a precisním řízením potěší všechny motorové tandem piloty.

pitbull_tPitbull RX

Závodní motorový speciál

Speciální motorový kluzák PitBull RX vyniká svou mimořádnou ovladatelností a obratností. Rychlost a stabilita jsou docíleny díky speciálně navrženému autostabilnímu profilu a nové technologii výztuh „C Rod“ na náběžné hraně, kombinované s RFE výztuhami na horních pláštích. Tato vyšperkovaná konstrukce dává kluzáku mimořádný výkon, rychlost a stabilitu. PitBull RX je tudíž oblíbenou volbou zkušených motorových pilotů a je považován za ideální motorový kluzák pro kombinované paramotorové soutěže.

t-ride_tT-Ride

Trike Power Wheels

T-Ride je mimořádný kluzák speciálně navržen pro těžké motorové tříkolky. T-Ride vyniká mimořádně lehkou ovladatelností podtrženou sportovním charakterem. RFE - systém výztuh na náběžné hraně přispívá k vysokému výkonu a mimořádné stabilitě. T-Ride nabízí pohodové létání podtržené nízkou spotřebou paliva.

CHCETE PADÁKOVÝ KLUZÁK MACPARA?

Neváhejte nás kontaktovat a zeptat se na cokoliv, co Vás zajímá.